Юлія Калманович: коротка біографія дизайнера бренду Kalmanovich
Юлія Калманович вважає, що найважливіша характеристика у зовнішності кожної дівчини - впевненість у собі. Виглядати гідно можна тільки тоді, коли присутнє відчуття комфорту. На високих шпильках і в обтягуючих спідницях складно відчувати непохитність. Тому Юлія Калманович зарекомендувала себе як творець модних луків для відчуття розслабленості, але не позбавлених лиску. Та й сама вона відноситься до числа модних дівчат столиці.
Біографічна довідка
У дитинстві маленька Юля мріяла стати біологом, дуже любила роздивлятися мікроорганізми під мікроскопом і стежити за їхнім життям. З часом бажання змінилися, і дівчина вступила до Економічної академії.
Так склалося, що під час навчання їй довелося пройти стажування в Будинку моди В'ячеслава Зайцева. Юлія Калманович, біографія якої не передбачала роботи в модній індустрії, отримала призове місце на конкурсі професійних модельєрів "Світ мистецтва" ". Після цього спробувала свої сили в конкурсній програмі «» Оксамитові сезони «».
Стиль
Юлія Калманович - дизайнер з власною ідеологією. Вона характеризує свої моделі як вільні, інтелектуальні, незалежні, творчі. Особливе місце в колекціях займає благородний сірий колір, який має масу відтінків. Його універсальність дозволяє створювати будь-які композиції без втрати головного акценту. Юлія належить до категорії нетипових жінок, які заради краси не будуть жертвувати своїм комфортом. Вона воліє почуватися зручно, не відчуваючи муки ходьби на високих підборах.
Дебютна колекція
Перша колекція бренду Kalmanovich побачила світ у 2006 році на показі Ural Fashion Week. Уже 2007 року талановитий дизайнер відкрила перший шоу-рум у Москві.
Лімітована колекція 2012
Підготовка до Vogue Fashion's Night Out почалася з розробки обмеженої лінійки одягу з натуральної вівчини. Проект був здійснений спільно з фірмою EMU.
Сімачов + Калмановіч
2013 рік ознаменувався цікавою подією у світі модної індустрії. Юлія Калманович і Денис Симачов випустили колекцію в'язаних пальто.
Улюблений одяг
Завжди цікаво, чи носять самі дизайнери той одяг, який створюють? Що стосується бренду Kalmanovich, його засновниця обожнює своє дітище і придуманий стиль. Для повсякденного життя Юлія обирає прості речі:
- Чоловічі черевики і короткі ботильйони. Віддає перевагу незалежному фасону. Шпильки надягає тільки на дуже важливі заходи.
- Спідниці пишного крою. Облягаючі речі постійно повзуть вгору при ходьбі, тому комфортніше носити об'ємні спідниці на еластичній гумці.
- Парку. Практична та універсальна річ. Юля в дощ бере велику парку свого тата, яка грає роль хорошого дощовика.
- Сумки. Юлія надає перевагу містким портфелям, які можна повісити на плече. До того ж зважаючи на велику зайнятість важливо, щоб руки завжди були вільні.
- Косуха. Куртки Юлія шиє собі сама, віддаючи перевагу модним байкерським фасонам.
- Толстовки і светри. Носить чоловічі моделі.
- Головні убори. Влітку любить хустки, зав'язує їх у формі модної чалми. Особливу любов дизайнер віддає капелюшку-казанку. Широкополі моделі у Юлі не в пошані.