Світлана Маслякова, дружина Олександра Маслякова: коротка біографія та цікаві факти
Завжди цікаво читати біографії знаменитих людей, особливо тих з них, кому довелося народитися в простих небагатих сім'ях, але працею і завзятістю прокласти собі дорогу до слави і впізнаваності. Тих, чий талант просто не міг залишитися непоміченим. Коли читаєш такі життєві історії, радіє душа. Одним з таких прикладів є доля талановитого режисера, а за сумісництвом подружжя знаменитого на всю країну провідного гумористичної телепередачі всіх часів, та й просто приємної жінки. Її ім'я - Світлана Маслякова, дружина Олександра Маслякова, про яку, власне, і піде мова в сьогоднішньому матеріалі. До речі, на порядку денному буде не тільки біографія талановитої жінки, а й розповідь про її життєві досягнення.
На жаль, варто визнати той факт, що сучасне покоління чуло про дружину Олександра Маслякова, Світлану Маслякову, саме в контексті відомостей про її знаменитого чоловіка. Тим часом вона сама є особистістю самодостатньою, обдарованою і неймовірно талановитою. Мало хто знає, що Маслякова зробила багато для розвитку кінематографа і журналістики. Але перед тим, як розповісти про досягнення жінки в цих областях читачеві, необхідно спочатку розповісти про її дитинство та особистісне становлення.
Дитячий характер
Світлані Анатоліївні довелося народитися в непрості часи. Ця подія сталася 1947 року, коли наша країна тільки почала оговтуватися після кровопролитної війни, яка забрала життя людей і зруйнувала майже повністю її інфраструктуру. Справедливості заради варто сказати, що саме в той період загартовувався характер Світлани Анатоліївни. Вона завжди була уважна до оточуючих людей, вміла ставити цілі, досягаючи їх. Завдяки таким якостям майбутня дружина Олександра Маслякова, Світлана Маслякова, заслужила повагу і довіру багатьох людей.
Також сама жінка і багато людей в її оточенні зазначають, що в дитинстві ніколи не було істерик або сліз через відсутність подарунків. Світлана ніколи не просила нічого у батьків, розуміючи, в якому важкому часі вона жила. Це теж важливий момент, який відмінно характеризує особистість.
Навчання і початок кар'єри
Майбутня дружина Олександра Маслякова, Світлана, біографію якої ми намагаємося сьогодні згадати, закінчила загальноосвітню московську школу № 519. У неї досить рано проявилася тяга до гуманітарних наук, в тому числі і до літератури. Після школи Світлана продовжила своє навчання у Всесоюзному заочному юридичному інституті.
Але воістину ключовим моментом в її житті, що поклав початок її кар'єрі, став пристрій молодої дівчини помічником режисера в молодіжну редакцію Центрального телебачення в проект під назвою «» Клуб веселих і кмітливих «». Незабаром після цього дружина Олександра Маслякова Світлана Маслякова пройшла курси, які підготували її до більш відповідальної роботи. Так, у 1972 році вона стала режисером.
У зв'язку з тим, що з того самого часу дівчину не можна було побачити на екранах, а основна діяльність режисера-початківця проходила за кадром, багато хто навіть не знав, що така відповідальна робота лежить на крихких жіночих плечах. А взагалі, телебачення дало ведучому першого каналу і його обраниці багато чого: саме тут познайомилися Олександр Масляков з дружиною Світланою.
Улюблена робота
"" Талановита людина талановита в усьому! "- так свідчить народна мудрість. І це абсолютно справедливо. Світлана Маслякова протягом довгих років поєднує кілька ролей, успішно справляючись з ними. Наприклад, завдяки старанням цієї дивовижної жінки, в 1986 році «» КВК «» був відроджений, хоча телепроект поривалися закрити.
Інше амплуа Маслякової, якщо так можна висловитися, полягає в материнстві. Її відомий син Олександр Масляков - молодший дуже пишається, що при своїй класичній освіті йому вдалося продовжити сімейну справу і влитися в світ телебачення і гумористичне середовище. Багато в чому підтримала його і допомогла Світлана Маслякова, дружина Олександра Маслякова, яка не стала противитися бажанню сина.
Хоча спочатку в планах Олександра Маслякова - молодшого було міцне бажання стати дипломатом. Світлана Анатоліївна дуже делікатна не тільки в спілкуванні з сином, але і в розмовах з іншими людьми. Цей факт відзначають багато людей, знайомі з режисером. Але при цьому свою позицію (особливо в плані творчості) Світлана вміє відстоювати. Знову ж таки, роблячи це делікатно, щоб не образити людей.
Покладистість
При всій цілеспрямованості і міцності духу Світлана ніколи не перечила своєму чоловікові. Вона підтримувала всі його ідеї в плані творчості. І в цьому проявляється одна з особливостей характеру талановитої жінки, наділеної життєвою мудрістю. У молодості Світлана Маслякова (дружина Олександра Маслякова) змогла допомогти своєму дружині не розчаруватися в професії і наполягла на тому, щоб він ні в якому разі не кидав ідею продовжувати працювати над проектом «» КВК «». Як видно, вона по-справжньому сильна жінка, яка не тільки змогла побудувати власну кар'єру, але і допомогла її зробити дружину і синові. Це додає поваги в очах людей. При цьому Світлана завжди скромна в інтерв'ю, не хвалить себе і свої проекти, вважаючи, що по-справжньому талановитій людині це не потрібно.
Цікаві факти з життя Маслякових
Провівши понад 50 років на телебаченні, а значить, на виду у всієї країни, сім'я Маслякових обзавелася достатньою кількістю цікавих фактів про себе і своє життя. Перелічимо деякі з них:
- Як тільки глядачі побачили на екранах Олександра зі Світланою, вони відразу порахували, що перед ними сімейна пара. Виходить, що ще до початку їх відносин телевізійну пару вже одружили.
- Примітно, що певний час чоловік Світлани був у творчому тандемі зі Світланою Жильцовою, з якою він разом вів програму «» Клуб веселих і кмітливих «». Зрозуміло, допитливі глядачі подумали не тільки про творчу спілку молодих людей, але навіть приписували їм роман. Однак дівчина досить швидко зникла з екранів телевізорів, залишивши Маслякова в гордій самоті. До речі, він є беззмінним ведучим гумористичної телепередачі всіх часів понад 50 років.
Приносити користь суспільству
Все життя Світлана Маслякова, дружина Олександра Маслякова, зіркове життя якого у всіх на виду і на слуху, намагається розвивати свої проекти, не зупиняючись на досягнутих результатах. Її анітрохи не бентежить і ніколи не засмучувало те, що вона живе в тіні свого коханого всіма і впізнаваного чоловіка. За її власними словами, зовсім не важливо, як приносити користь суспільству: у відкриту або з секретного притулку. Головне, щоб це дійсно було комусь потрібно.