Хлопець спілкується з іншими дівчатами: можливі причини і як цього уникнути
Втомилися потай читати листування свого молодого чоловіка з іншими дівчатами і боятися попастися за цим непривабливим заняттям? Набридло чути про якісь панянки? Хочеться, щоб у житті вашого хлопця були тільки ви і ніяких конкуренток? Бажання це цілком здійсненне, сьогодні ми розповімо, як його здійснити так, щоб не посваритися зі своїм коханим. Ми дамо вам корисну інформацію, яка дозволить підібрати потрібний підхід до свого обранця, не опустивши себе в його очах! А ще ми розповімо про те, чому хлопець спілкується з іншими дівчатами, чому в його голові можуть з'являтися думки про інших. Поговоримо і про те, чому він, немов команда рятувальників, мчить на допомогу своїй колишній при першому ж проханні і чи нормально це.
Чи є спілкування?
Перше, що потрібно зробити, - переконатися в тому, що хлопець спілкується з іншими дівчатами. Як це зрозуміти? Все залежить від того, яку він переслідує мету. Якщо його зацікавила якась конкретна панянка, наприклад колега або дівчина з сайту знайомств, цілком ймовірно, що його поведінка стане досить агресивною. Він може критикувати вас з приводу і без нього: йому може здаватися, що ви погано виглядаєте без макіяжу, поправилися, стали не особливо модно одягатися. Однак у цієї медалі є і друга сторона: психологи кажуть, що він може трансформуватися в мегазабожну людину. Якщо вам здалося, що ваш хлопець почав спілкуватися з іншою дівчиною, як би неправильно це не було, загляньте в його смартфон.
Можливо, в SMS-повідомленнях ви знайдете докази того, що він думає про інший. Забувати не варто і про соціальні мережі, телефонні дзвінки: дуже важливо простежити, з ким він говорить, як, чи виходить він в цей час з кімнати. У тому випадку, якщо спілкування займає занадто багато часу, а відбувається воно тільки тоді, коли ви відсутні, можна запідозрити недобре. Цілком ймовірно, він з кимось фліртує. Доказом цього може служити те, що молодий чоловік перестає приділяти вам увагу і час, ви не дочекаєтеся від нього компліментів. У тому випадку, якщо хлопець спілкується з новою знайомою тільки для дружніх відносин, він без проблем розповість вам про неї, зможе розмовляти з нею у вашій присутності.
Навіщо хлопцеві контакти на боці?
Якщо хлопець постійно спілкується з іншими дівчатами, вам слід звернути увагу на те, як останнім часом складаються ваші стосунки. Спілкування може сигналізувати про таке:
- з вашого боку відсутня увага до його персони;
- йому не вистачає спілкування;
- у ваших відносинах занадто багато побутових проблем;
- хлопець не відчуває себе значущим;
- він бажає викликати у вас ревнощі;
- йому необхідний флірт.
Серед причин може бути і те, що вашому обранцю простіше знаходити спільну мову з дівчатами, ніж з представниками своєї статі. І він просто не бачить нічого дивного в дружньому спілкуванні з дівчатами. До того ж якщо в листуванні немає компліментів і фраз типу «Мені б таку дівчину», можна розслабитися.
Чи це нормально?
Чому хлопці спілкуються з іншими дівчатами? Навіщо вони це роблять? Питання досить цікаве. Психологи запевняють, що дружба між людьми протилежної статі - явище вкрай рідкісне. Звичайно, можна закрити очі на спілкування свого молодого чоловіка зі сторонніми панянками, якщо ви йому довіряєте на всі 100%, якщо ви впевнені в тому, що він не змінить і не піде до іншої. Особливо це стосується тих ситуацій, коли хлопець спілкується з колишньою, якщо у них є спільна дитина. Ця ситуація абсолютно нормальна, адже чоловік, який підтримує зв'язок з матір'ю своєї дитини, є людиною відповідальною. Можете спробувати поставити себе на місце його колишньої другої половинки. Хотілося б вам, щоб він підтримував вас точно так само, як і ту панночку, до якої ви його зараз ревнуєте? Швидше за все, відповідь буде позитивною, а тому в цьому немає нічого поганого.
Приводів для переживань немає в тому випадку, коли у «конкурентки» є молодий чоловік або навіть чоловік. Нервувати не варто і тоді, коли ваш чоловік спілкується з іншими панянками як з чоловіками в спідниці. А ось за наявності відкритого флірту і явної зацікавленості у сторонній дівчині як в розумній і сексуально привабливій особі слід бити на сполох. Що робити в такій ситуації? Дівчина, з якою спілкується ваш молодий чоловік, повинна знати про ваше існування, це дозволить їй не плекати ілюзій щодо свого приятеля.
Спілкування з колишньою дружиною або дівчиною
Окремо варто поговорити про спілкування вашого коханого з його колишньою дівчиною або дружиною. Причин такого спілкування може бути багато, цілком можливо, що ваш молодий чоловік просто багато пережив зі своєю колишньою, а тому дорожить нею. Не потрібно плутати це почуття з почуттям любові! Можливо, йому просто шкода свою екс-кохану, а може, вони змогли залишитися хорошими друзями. Правда, не виключено, що він сподівається відновити з нею відносини. Якщо хлопець спілкується з іншими дівчатами, колишньою дружиною, він не зобов'язаний перед вами звітувати. Ви сумніваєтеся в тому, що в цьому спілкуванні немає нічого, крім дружніх відносин? Спробуйте поговорити зі своїм молодим чоловіком і прояснити ситуацію!
Велика кількість подружок
Хлопець спілкується з іншими дівчатами? Що робити, коли кількість його подружок неухильно зростає? Головне - не ревнувати молоду людину і не забороняти їй бачитися з панянками-друзями. Найкраще подружитися з ними самою! Психологи стверджують: чим краще ви будете знати «суперниць», тим у більш вигідному становищі ви опинитеся! Ще один хороший спосіб - почати виблискувати в чоловічих компаніях, наприклад, в тренажерному клубі або на роботі. Можна навіть попросити подружок час від часу надіслати вам інтригуючі повідомлення. Почніть якомога частіше зникати: як з дому, так і з поля зору свого хлопця. Коли він починає висувати претензії, а він неодмінно починає це робити, ви можете послатися на його поведінку. Є і третій варіант дій: якщо молодий чоловік спілкується з дівчатами тільки тому, що йому більше нічим зайнятися, тоді займіть його роботою і розвагами. Запросіть на прогулянку або в кіно, організуйте вдома ремонт!
Чи обмежувати свободу?
Тим панночкам, чиї молоді люди (звичайно, якщо вони серйозні і адекватні) регулярно листуються з дівчатами, переживати через таке спілкування в соціальних мережах не слід. Сьогодні це цілком нормальна практика: знаходити собі однодумців у групах за інтересами, ділитися з кимось своїми знаннями і накопиченим досвідом. Хвилюватися не слід і тоді, коли мова йде про старі контакти: цілком прийнятне підтримання хороших відносин з однокласницями і одногрупницями, подругами дитинства. Зрештою ви ж не зможете посадити людину на ланцюг і вирішувати за неї, з ким їй можна спілкуватися, а з ким - категорично заборонено.
Хочеться обмежити свободу свого коханого? Перш ніж приступити до рішучих дій, подумайте: як часто ви самі в реальному або віртуальному житті спілкуєтеся з представниками протилежної статі? Хотілося б вам, щоб ваша друга половинка закочувала істерики і забороняла контактувати з молодими людьми?
Як припинити спілкування на стороні?
Психологи давно помітили, що будь-який флірт починається на тлі нез'ясованих відносин, побутових проблем або будь-яких конфліктів. Саме тому, якщо вас напружує те, що хлопець спілкується з іншими дівчатами, перегляньте свої стосунки. Припинити неприємне вам спілкування можна. Для початку необхідно заспокоїтися і ретельно все проаналізувати. Задумайтеся над тим, чи приділяєте ви достатню кількість уваги своєму партнеру. Наступний крок - пошук спільних інтересів і тем: почніть разом займатися спортом, дивіться серіали, які подобаються вам обом, і обговорюйте їх. Змініть сірі будні, дивуйте свого коханого: ви можете влаштувати романтичну вечерю, запросити її помилуватися зірками, продемонструвати красиву білизну. Можна спробувати пояснити хлопцеві, що ці листування і дзвінки приносять вам біль і страждання. Натякніть, що таким способом він може втратити вашу довіру.
Ув'язнення
Хлопець спілкується з іншими дівчатами? Найголовніше, що ви повинні розуміти: реальне спілкування без натяку на відносини, листування в соціальних мережах і телефонні дзвінки - це зовсім не кінець світу. Адже ваш молодий чоловік не зберігає фотографії цих панянок на свій комп'ютер або телефон, не запрошує їх на побачення і не пропонує інтим. Чи станеться це в майбутньому? Це залежить тільки від вас. Саме тому так важливо розвивати стосунки, залишаючись для свого чоловіка найбільш бажаною.